نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
قيمت باكس هتلی
قیمت تشک رویا
بازديد شبانه وزير بهداشت از سه بيمارستان آرايش عروس
نوشته شده در تاريخ ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ توسط عروس | نظرات (0)

به گزارش آرايش عروس به نقل از ايسنا دكتر سيد حسن هاشمي شب گذشته (۲۰ خرداد) از بخش هاي اورژانس، تروما، ICU، ICU اعصاب و دو پروژه عمراني پاراكلينيك و بيمارستان جامع سرطان بيمارستان امام حسين (ع) بازديد نمود. پروژه پاراكلينيك بيمارستان امام حسين(ع) در زميني با زيربناي ۱۶ هزار متر مربع در ۸ طبقه و با بخش هايي مانند تصويربرداري، كلينيك ويژه، آزمايشگاه و ۱۰۰ تخت بستري در حال ساخت است. بيمارستان جامع سرطان هم مقرر است با ظرفيت ۳۰۰ تخت بيمارستاني توسط بنياد بركت ساخته شود.
وزير بهداشت همينطور از بخش هاي مختلف بيمارستان شهداي تجريش شامل اورژانس، تروما و پروژه بيمارستان جايگزين بيمارستان شهداي تجريش بازديد نمود. پروژه بيمارستان جايگزين بيمارستان شهداي تجريش با ظرفيت ۸۲۱ تخت در زميني با زيربناي ۶۰ هزار متر مربع در ۵ بلوك و ۱۳ طبقه در حال ساخت است و هم اكنون حدود ۶۰ درصد پيشرفت فيزيكي دارد.
هاشمي همينطور از بخش هاي اورژانس، ICU، CCU و طرح پيشنهادي توسعه بيمارستان شهيد مدرس تهران بازديد نمود. برنامه ريزي هاي لازم براي اجراي طرح توسعه بيمارستان شهيد مدرس تهران با ظرفيت ۲۷۰ تخت بيمارستاني انجام شده است و وزير بهداشت از محل اجراي اين پروژه بازديد كرد.
گفتني است ماهانه ۸ هزار نفر به كلينيك ويژه بيمارستان شهيد مدرس رجوع مي كنند و ضريب اشغال اين بيمارستان ۸۵ درصد است.
به گزارش وبدا در انتها بازديد از اين بيمارستان در نشستي با حضور مسئولان دانشگاه علوم پزشكي شهيد بهشتي، مشكلات اين بيمارستان بحث و بررسي گرديد.

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
تمام حقوق اين وبلاگ متعلق به آرايش عروس مي باشد