نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
قيمت باكس هتلی
قیمت تشک رویا
استرس محيط كار بعنوان يكي از خطرات شغلي آرايش عروس
نوشته شده در تاريخ ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ توسط عروس | نظرات (0)

به گزارش آرايش عروس به نقل از ايسنا، طبق آخرين گزارش انجمن سلامت روان انگليس يك سوم مردم اين كشور احساس خودكشي را تجربه كرده اند و تعداد افرادي كه در اين همه گيري استرس تحت معاينه و درمان قرار نمي گيرند رو به افزايش است.
در گزارش انجمن سلامت روان انگليس بر اعمال تغييرات اجتماعي در شيوه درمان مشكلات روان و عرضه قوانين جديد به كافرمايان براي مواجه با استرس و خطرات سلامت روان كه همچون سلامت جسم حائز اهميت است تاكيد گرديده است.
آمارهاي انتشار يافته از بررسي روي بيش از ۴۶۰۰ فرد بزرگسال در انگليس از آن حكايت مي كند كه از هر چهار نفر سه تن در سال قبل به علت استرس احساس نااميدي و ناتواني داشته اند و اين رقم در بين زنان ۸۱ درصد بوده است.
در گزارش انجمن سلامت روان آمده است: اين نشان دهنده فشارهايي است كه از استرس هاي زندگي روزمره فراتر رفته و مي تواند به اختلالات جدي تر رواني منجر شود.
۳۲ درصد از بزرگسالان در اين كشور اظهار داشته اند كه در نتيجه استرس احساس خودكشي را تجربه كرده اند در حاليكه ۱۶ درصد از بزرگسالان به علت استرس به خود صدمه رسانده اند. همينطور زنان و جوانان بيشتر تحت تاثير اين شرايط قرار دارند.
به گزارش روزنامه اينديپندنت، انجمن سلامت روان انگليس براي مقابله با اين بحران از دولت درخواست كرده كه استانداردهاي جديد براي كارآفرينان و كارفرمايان عرضه كند تا خطرات روان شناختي را هم در ارزيابي هاي ايمني در محل كار در نظر بگيرند.

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
تمام حقوق اين وبلاگ متعلق به آرايش عروس مي باشد